P2S’in Hikayesi

2014 yılında Lojistik sektörünün taşıma işleri için gerekli araçları Online tedarik etmesi için geliştirilmeye başlanan yazılım projesiyle P2S hikayesi YSM ‘de başladı.

P2S yazılımı Lojistik'ten sonra zamanla Şantiyecilerin de çok beğendiği bir araç haline geldi.

Satınalma özellikleri ve fonksiyonları çok gelişti ve PİR yazılımına da entegre edilerek Proje/Şantiye satınalma modülüne uyarlanmış oldu.

Lojistik ve Şantiye için P2S tamamdı artık!

Daha sonra ise ticaret yapan yani Al-Sat şirketlerinin kullanacağı hale getirildi.

Satınalma Siparişi tedarikçiye verildiğinde tek tuşla alış fiyatının üzerine kar, vade, vb. eklenerek otomatik Satış Teklifi de verir hale gelen P2S'in P'si bitmişti S'si yani Sales (Satış) özellikleri de tamamlanmıştı artık!

Gelin P2S’in P(Procurement) ‘si yani satınalma sürecinin nasıl işlediğinin daha iyi anlaşılabilmesi için aşağıda yer alan süreç haritasını birlikte inceleyelim.

Online satınalma süreci satınalma talebinin oluşturulmasıyla başlar ardından oluşturulan talep için sınırsız sayıda tedarikçiden teklif toplanır, teklifler belirli kriterler dahilinde değerlendirilerek en doğru tedarikçi seçilir ve tedarikçiye siparişin verilmesiyle de süreç tamamlanmış olur.

Ve dilerseniz satınalma siparişinizi tek bir tuşla satış teklifine dönüştürerek P2S yazılımımız sayesinde satınalma ve satış süreçlerinizi entegre bir şekilde yönetebilirsiniz.

Hemen Başla

Covid-19 Salgını nedeniyle toplantı, eğitim, satış ve sunumlarımızı online uzaktan yapmaktayız. Online sunum için alttaki formu doldurun, yetkililerimiz sunum detayı için sizinle iletişime geçecektir.