Tedarikten Satışa Tüm Süreçlerinizi Yönetmenizi Sağlayacak Modüller P2S'te !


Tanımlar

 • Cari Hesap Tanımları
 • Stok Tanımları
 • İK Tanımları
 • Finans Tanımları
 • Gelir Tanımları
 • Gider Tanımları

Tedarik ve Satın Alma

 • Tedarikçi Tanımlama
 • Satın alma Sihirbazı (Talep>Teklif>Sipariş)
 • Satın alma Aktiviteleri

Stok

 • Konsinye
 • Stok Hareket Fişleri
 • Stok Raporları
 • Stok / Mrp
 • Stok Sayım

Sözleşme Yönetimi

 • Sözleşme Yönetimi
 • Sözleşme Aktivitesi
 • Sözleşme Raporları

CRM Satış

 • Müşteri Tanımlama
 • Satış Sihirbazı (Fırsat>Teklif>Sipariş)
 • CRM Satış Aktivitesi
 • CRM Aktivite Yönetimi
 • CRM Raporlar
 • CRM Grafikler

P2S Özellikleri Sayesinde Süreç Hakimiyeti Sizin Elinizde Olsun!

1-satin-alma-talep-yonetimi

Satın Alma Talep Yönetimi

Bütün şubelerinizin, şantiyelerinizin ve merkez ofisinizin taleplerini tek bir ekranda görüntüleyebilir, ekran üzerinde hem geçmişe dönük hem de talep durumuna göre renklendirilmiş kayıtlarla taleplerinizi kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Talep yönetimi modülü içerisinde yetkilendirme, dosya yükleme, talep önceliği, talep durumu takibi, depo yönetimi gibi fonksiyonları rahatlıkla kullanabilirsiniz. Satın alma taleplerinize sınırsız stok kalemi ekleyebilir ve bu kalemleri projenizle dahi ilişkilendirebilirsiniz. Satın alma talebi oluşturulurken depo yönetimi işlevini de rahatlıkla sağlayacaksınız. Oluşturduğunuz talebe ait stok kalemlerinizin hangi depoda, ne kadar miktarda olduğunun raporunu anlık alarak gereksiz ve maliyetli bir satın alma yapma zahmetinden kurtulmuş olacaksınız.

2-satin-alma-teklif-yonetimi

Satın Alma Teklif Yönetimi

Oluşturulan satın alma talebi 3 aşamalı bir siparişe hazırlık sürecinden geçtikten sonra siparişe hazır olur. Tedarikçilere online olarak gönderilen formda tedarikçiler fiyat bilgisi ve gerekli gördükleri alanları doldurarak teklifi oluşturur. Tedarikçilere giden formda şirketinizin logo ve unvan bilgilerinin yer alması da marka bilinirliğinize katkıda bulunacaktır.

Satın alma sürecinizi talep, teklif, sipariş aşamaları olmak üzere 3 aşamada takip edebilir, satın alma sihirbazı sayesinde oluşturduğunuz satın alma talebini sınırsız sayıda tedarikçiye ileterek en uygun teklifi değerlendirip tek tuşla önce siparişe sonra faturaya dönüştürmenin kolaylığını yaşayın.

1 Oluşturulan talep sınırsız sayıda tedarikçiye mail atılır ve talep ile ilgili tedarikçilerden teklif istenir. Online olarak tedarikçilere giden formda tedarikçiler gerekli alanları doldurarak teklifi tamamlar.

2 Tedarikçilerden toplanan teklifler; fiyat, teslim tarihi, vade tarihi, teslim şekli gibi seçim nedenleri göz önünde bulundurularak kıyaslanır ve en doğru tedarikçi seçilerek sipariş verilir.

3 Belirlenen tedarikçiye sipariş verilir. Bu ekran üzerinden aynı zamanda oluşturduğumuz satınalma teklifini tek bir tuşla satış siparişine dönüştürebilirsiniz. Satın alma teklifini aynı zamanda satınalma siparişine ve satınalma faturasına da dönüştürerek tekrar veri girme zahmetinden de kurtulmuş olursunuz.

3-satin-alma-siparis-yonetimi

Satın Alma Sipariş Yönetimi

Onaylanan satın alma teklifi tek bir tuşla satınalma siparişine dönüştürülür. Satın alma siparişine dönüştürdüğünüz kayıtları yine tek bir tuşla satış teklifine , satın alma faturasına ve satın alma sözleşmesine de dönüştürebilirsiniz. Oluşturduğunuz satın alma siparişine ait aktiviteleri, kalemlerini, dokümanlarını ve ödeme planlarını ekleyebilirsiniz.

4-tedarikci-yonetimi

Tedarikçi Yönetimi

Satın alma sürecinize dahil ettiğiniz tedarikçilerinizi gruplandırabilir, ilişki seviyelerine göre de tedarikçilerinizle ilgili stratejilerinizi geliştirebilirsiniz. Ekranlarımızda ilişki seviyesi baz alınarak yapılan renklendirmeler sayesinde tedarikçilerinizle ilişkilerinizi rahatlıkla yönetebilirsiniz.

5-satin-alma-raporlama

Satın Alma Raporlama

Satın alma süreçlerinizi dijitalleştirirken satın alma raporları ile işletmenizin ve satın alma süreçlerinizin verimliliğini arttırın. PROCUREMENT BOARD satın alma özeti ekranı sayesinde satın alma süreçlerinizi tek bir ekrandan takip edebilmenin kolaylığını yaşayın. Aynı zamanda satın alma raporları sayesinde satın alma süreçlerinizle ilgili stratejilerinizi kolaylıkla belirleyebilecek ve süreçlerinizi online olarak yönetebileceksiniz.

6-sozlesme-yonetimi

Sözleşme Yönetimi

Satış, satın alma, proje vb. diğer bütün kategorilerdeki tüm sözleşmelerinizin takibini kolaylıkla yapabilirsiniz. Sisteme tanımladığınız bir sözleşme ile ilgili tüm bilgileri ve dokümanları ekleyebilmenizin yanı sıra sözleşme istisnaları ekranı ile yaşanması muhtemel ticari ve hukuki sorunlarınızı proaktif bir şekilde yönetebilirsiniz. Bu sayede işlerinizi kayıpsız ya da en zararla yönetmiş olursunuz. Sözleşme süreci içerisinde yaptığınız bütün aktiviteleri kaydedebilir ve sözleşme ile ilgili raporlarınızı anlık olarak görüntüleyebilirsiniz.

7-satis-firsat-yonetimi

Satış Fırsat Yönetimi

CRM Satış modülü ile satış süreçlerinizi fırsat, teklif, sipariş olmak üzere 3 aşamada takip edin. Potansiyel veya mevcut müşterilerinize ait satış fırsatlarını tek bir ekrandan görüntüleyebilir, tek bir tuşla satış fırsatını, satış teklifine veya satış siparişine dönüştürebilirsiniz.

8-satis-teklif-yonetimi

Satış Teklif Yönetimi

Satış tekliflerinizi yönetebilir, raporlayabilirsiniz. Satış teklifine ait kalemleri, dokümanları ekleyebilir ve teklif süresince gerçekleştirilen aktiviteleri rahatlıkla kaydedebilirsiniz. Tek bir tuşla satış teklifini satış siparişine dönüştürerek tekrar veri girme zahmetinden kurtulmuş olursunuz. Ayrıca ekranlarımızda yer alan hatırlatma butonları sayesinde bütün aktivitelerinizi rahatlıkla takip edebilecek ve satış süreçlerinizi anlık yönetebileceksiniz.

9-satis-siparis-yonetimi

Satış Sipariş Yönetimi

Satış siparişlerinizi yönetebilir ve raporlayabilirsiniz. Satış siparişi süresince yapılan aktivitelerin kaydını tutabilirsiniz. Satış siparişlerinizi tek bir tuşla irsaliyeye, faturaya ve sözleşmeye dönüştürebilirsiniz. Bu sayede satış süreçlerinizi fırsat aşamasından fatura aşamasına kadar uçtan uca yönetmiş olacaksınız.

10-crm-raporlama

CRM Raporlama

CRM Raporlar İle Müşteri İlişkilerinizin Takibi Artık Daha Kolay!

CRM raporlarında aktivitelerinizin, müşterilerinizin, fırsatlarınızın kümülatif toplamlarını, dönem bazında, satış temsilcisi bazında ve para birimi bazında filtreleyerek görüntüleyebilir ve performans değerlendirmesi yapabilirsiniz. CRM BOARD satış özet ekranı sayesinde CRM verilerinizi tek bir ekrandan takip edebilmenin kolaylığını yaşayın. CRM verilerini raporlarla takip edebildiğiniz gibi grafiksel şekilde de takip edebilirsiniz.

Hemen Başla

Covid-19 Salgını nedeniyle toplantı, eğitim, satış ve sunumlarımızı online uzaktan yapmaktayız. Online sunum için alttaki formu doldurun, yetkililerimiz sunum detayı için sizinle iletişime geçecektir.